Mail Safety (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Module
az: Modul

en: To
az: Kimə

en: Details
az: Detallar

en: Key
az: Açar
