Mail Safety (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: none
is: engin

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Mail
is: Póstur

en: Module
is: Eining

en: To
is: Til

en: Details
is: Nánar
