Mail Safety (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
