Mail Safety (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: Mail
am: ደብዳቤ
