Mail Safety (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Subject
he: נושא

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: Mail
he: מייל

en: Module
he: מודול

en: To
he: אל

en: Details
he: פרטים

en: Key
he: מפתח

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
