Mail Safety (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Subject
ja: 件名

en: none
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Mail
ja: メール

en: Module
ja: モジュール

en: To
ja: 宛先

en: Details
ja: 詳細

en: Key
ja: キー

en: Dashboard
ja: ダッシュボード
