Mail Safety (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Subject
uk: Тема

en: none
uk: немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Mail
uk: Пошта

en: Module
uk: Модуль

en: To
uk: До

en: Details
uk: Подробиці

en: Key
uk: Ключ

en: Are you sure you want to delete this mail?
uk: Ви дійсно прагнете вилучити це поштове повідомлення ?

en: Delete mail
uk: Вилучити пошту

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Date sent
uk: Дата відсилання
