Mail Safety (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Mail
pl: Poczta

en: Module
pl: Moduł

en: To
pl: Do

en: Details
pl: Szczegóły

en: Key
pl: Klucz

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Date sent
pl: Data wysłania
