Mail Safety (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Subject
sv: Ämne

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Mail
sv: E-post

en: Module
sv: Modul

en: To
sv: Till

en: Details
sv: Detaljer

en: Key
sv: Nyckel

en: Clear
sv: Rensa

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
