Mailchimp (2.1.0-rc1) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
