Mailchimp (2.1.0-rc1) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Events
ga: Imeachtaí

en: City
ga: Cathair

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Address 1
ga: Seoladh 1
