Mailchimp (2.1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (39 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Subject
ta: பொருள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Unsubscribe
ta: சந்தா விலக்க

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Audience
ta: பார்வையாளர்கள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Country
ta: நாடு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: hidden
ta: மறைத்து

en: Path
ta: பாதை

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Mode
ta: முறை

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Key
ta: சாவி

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: Bundle
ta: பொதி
