Mailchimp (2.2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (50 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Country
cs: Země

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: hidden
cs: skryto

en: Path
cs: Cesta

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Fields
cs: Pole

en: Count
cs: Počet

en: Mode
cs: Režim

en: State
cs: Stav

en: Send
cs: Poslat

en: Events
cs: Události

en: Sent
cs: Odesláno

en: Destination
cs: Cíl

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Template
cs: Šablona

en: City
cs: Město

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Key
cs: Klíč

en: Changed
cs: Změněno

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Subscription form
cs: Registrační formulář

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: administer mailchimp
cs: spravovat mailchimp

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: The email address %mail is not valid.
cs: Emailová adresa %mail není platná.
