Mailchimp (2.2.0-rc1) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Count
ku: ژمارە

en: Mode
ku: جۆر

en: Send
ku: بینێره‌

en: Key
ku: کلیل

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە
