Mailchimp (2.2.1) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Country
nn: Land

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Created
nn: Laga

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Fields
nn: Felt

en: Mode
nn: Modus

en: City
nn: By
