Mailchimp (2.2.3) - en to gl translation catalogue (53 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Subject
gl: Asunto

en: Actions
gl: Accións

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Description
gl: Descrición

en: Audience
gl: Audiencia

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: hidden
gl: oculto

en: Path
gl: Ruta

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Fields
gl: Campos

en: Count
gl: Contar

en: Mode
gl: Modo

en: State
gl: Estado

en: Send
gl: Enviar

en: Members
gl: Membros

en: Events
gl: Eventos

en: Sent
gl: Enviado

en: Destination
gl: Destino

en: Template
gl: Modelo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Key
gl: Clave

en: Token
gl: Símbolos

en: Entity
gl: Entidade

en: Changed
gl: Cambiado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Properties
gl: Propiedades

en: Bundle
gl: Paquete

en: Subscription form
gl: Formulario de subscrición

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: The email address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo electrónico %mail non é válido.

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
