Mailchimp (2.2.4) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: hidden
az: gizli

en: Path
az: Yol

en: Created
az: Yaradıldı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: Mode
az: Rejim

en: State
az: Dövlət

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Key
az: Açar

en: Entity
az: Entiti

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Bundle
az: Paket
