Mailchimp (2.2.4) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn

en: The email address %mail is not valid.
br: Anwiriek eo ar chomlec'h postel %mail.
