Mailchimp (2.2.4) - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Count
sl: Število

en: Mode
sl: Način

en: Send
sl: Pošlji

en: Sent
sl: Poslano

en: Key
sl: Ključ

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu
