Mailchimp (2.2.5) - en to ar translation catalogue (49 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Audience
ar: جمهور

en: Tags
ar: وسوم

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: hidden
ar: مخفي

en: Path
ar: المسار

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Fields
ar: الحقول

en: Count
ar: العدد

en: Mode
ar: النمط

en: State
ar: الحالة

en: Send
ar: أرسل

en: Events
ar: الفعاليات

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Destination
ar: الوجهة

en: Clicks
ar: النقرات

en: Template
ar: القالب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Key
ar: المفتاح

en: Entity
ar: الكيان

en: Changed
ar: تم التغير

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Confirmation Message
ar: رسالة التأكيد
