Mailchimp (3.1.0) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Count
bo: གྲངས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
