Mailchimp (3.1.0) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Actions
ca: Accions

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Description
ca: Descripció

en: Audience
ca: Audiència

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: hidden
ca: ocult

en: Path
ca: Camí

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Fields
ca: Camps

en: Count
ca: Quantitat

en: State
ca: Estat

en: Send
ca: Enviar

en: Members
ca: Membres

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Sent
ca: Enviat

en: Destination
ca: Destí

en: Clicks
ca: Clics

en: Template
ca: Plantilla

en: City
ca: Ciutat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Key
ca: Clau

en: Entity
ca: Entitat

en: Changed
ca: Canviat

en: From Name
ca: Nom del Remitent

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Properties
ca: Propietats

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: The email address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu electrònic %mail no és vàlida.
