Mailchimp (3.1.0) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
