Mailchimp (3.1.0) - en to ru translation catalogue (70 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Subject
ru: Тема

en: Actions
ru: Действия

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Description
ru: Описание

en: Audience
ru: Аудитория

en: Tags
ru: Теги

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Country
ru: Страна

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: hidden
ru: скрыто

en: Path
ru: Путь

en: Created
ru: Создано

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Fields
ru: Поля

en: Count
ru: Количество

en: Mode
ru: Режим

en: State
ru: Состояние

en: Send
ru: Отправить

en: Members
ru: Участники

en: Events
ru: Мероприятия

en: Sent
ru: Отправлено

en: Destination
ru: Место назначения

en: Clicks
ru: Клики

en: Template
ru: Шаблон

en: Stats
ru: Статистика

en: City
ru: Город

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Key
ru: Ключ

en: Token
ru: Токен

en: Entity
ru: Сущность

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Changed
ru: Изменение

en: From Name
ru: Имя отправителя

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Require subscribers to Double Opt-in
ru: Требовать двойного подтверждения подписки

en: Mailchimp email service integration.
ru: Интеграция с сервисом Mailchimp.

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Save as draft
ru: Сохранить черновик

en: Batch processing
ru: Пакетная обработка

en: Properties
ru: Свойства

en: Bundle
ru: Набор

en: Subscription form
ru: Подписная форма

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Event:
ru: Событие:

en: Address 2
ru: Адрес 2

en: Send Test
ru: Отправить тест

en: Address 1
ru: Улица, дом, этаж

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: administer mailchimp
ru: администрировать  mailchimp

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: OAuth Settings
ru: OAuth настройки

en: The email address %mail is not valid.
ru: Некорректный email адрес %mail.

en: -- Select --
ru: -- Выбор --

en: Development settings
ru: Настройки разработки
