Mailchimp (3.1.1) - en to et translation catalogue (56 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: hidden
et: peidetud

en: Path
et: Tee

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Mode
et: Viis

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Members
et: Liikmed

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Template
et: Mall

en: City
et: Linn

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Key
et: Võti

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Entity
et: Olem

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Changed
et: Muudetud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Zip
et: Postikood

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Properties
et: Omadused

en: Bundle
et: kogum

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Send Test
et: Saada test

en: Address 1
et: Aadress 1

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: The email address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole korrektne.

en: -- Select --
et: -- Vali --
