MailChimp (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Mode
ug: مودېل

en: Send
ug: يوللاش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: update
ug: يېڭىلاش
