MailChimp (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Description
fi: Kuvaus

en: Public
fi: Julkinen

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: Required
fi: Pakollinen

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Created
fi: Luotu

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Fields
fi: Kentät

en: Mode
fi: Tila

en: Send
fi: Lähetä

en: Members
fi: Jäsenet

en: List type
fi: Listan tyyppi

en: Destination
fi: Kohde

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Order
fi: Järjestys

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Show
fi: Näytä

en: Key
fi: Avain

en: update
fi: päivitä

en: Lists
fi: Listat

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Global Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Save as draft
fi: Tallenna luonnokseksi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Subscription form
fi: Uutiskirjetilauksen lomake

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: -- Select --
fi: -- Valitse --
