Mailchimp (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (31 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Mode
sr: Режим

en: Order
sr: Редослед

en: Template
sr: Шаблон

en: Lists
sr: Листе

en: Changed
sr: Промењен

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
