MailChimp (8.x-1.7) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Value
cy: Gwerth

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Country
cy: Gwlad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Fields
cy: Meysydd

en: Mode
cy: Modd

en: Send
cy: Anfon

en: List type
cy: Rhestru y math

en: City
cy: Tref

en: Key
cy: Allwedd
