MailChimp E-Commerce (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Subscribe
vi: Đăng ký

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save product
vi: Lưu sản phẩm

en: Product saved.
vi: Đã lưu sản phẩm.
