MailChimp E-Commerce (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس
