Mailchimp E-Commerce (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save product
lt: Išsaugoti prekę
