MailChimp E-Commerce (8.x-1.3) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
