MailChimp E-Commerce (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie
