Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ
