Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta
