Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Product saved.
el: Το προϊόν αποθηκεύτηκε.
