Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.
