Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save product
he: שמור מוצר
