Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka
