Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan
