Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо
