Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب
