Mailchimp E-Commerce (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Store Name
pt: Nome da Loja

en: Save product
pt: Guardar produto

en: Product saved.
pt: Produto guardado.

en: -- Select --
pt: -- Selecionar --
