Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие
