Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Product Image
et: Toote pilt

en: Save product
et: Salvesta toode

en: -- Select --
et: -- Vali --
