Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Store Name
hu: Bolt név

en: Save product
hu: Termék mentése

en: Product saved.
hu: A termék mentése megtörtént.

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --
