Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ
