Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul
