Mailchimp E-Commerce (8.x-1.5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Store Name
mr: दुकानचे नाव
